До кога, ще полягваме? - отново!
#31 minior united 29.06.2017 20:19
minior united
33 Posts
Since 22.09.2009

Да интересно как играта ме прецака за финала за купата на шампиони ? Здраве е сигурно аз съм виновен

#32 Removed user 29.06.2017 21:47
High surf
62 Posts

CSKA_Shampion той те е прецакал;) възползвал се е от бъга в играта и така нататък(nod) друг е въпросът,трябваше ли да постъпи по този начин и как изявени търсачи на мошенници му правиха талимати и никой не видя че този човек мами

#33 Tolbuhin 30.06.2017 20:28
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Както казах по горе какво ли не прави човек заради една виртуална купа,но в случая вина има и Админа -/моите уважения Г-н Администратор,но бяхте уведомен много по рано за БЪГА и не направихте нищо по въпроса.Друг е въпроса че има такива долни душици които знаят но се правят на луди...........Защо не си играете играта за кеф а се занимавате с мошенгии,бъгове,втори -трети отбори,интриги и прецаквания на дадени отбори(puke) (puke) (doh) (doh) (whew) (whew)

#34 Pleven United 01.07.2017 00:39
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

<blockquote><h3>ФК Шумен написа:</h3>Плевен разбирам те братле,но 26 год. отбор е нормално да го пуснеш за
купата&#9917;&#9917; за лигата ми е рано още,но наистина трябваше да играя в
лигата защото щях да имам 6 сигурни мача</blockquote>

ФК Шумен : K9 DABEST 0:8 0:8
Явно пак, ще обиграваме отбора полягвайки в 4-ти кръг? :) Забелязвам, че най-големия ти страх е "знаеш ли кога ще ме качи играта директно в групите за ЛШ". Давай вземи я тая титла, че току виж другия сезон влезеш директно в ЛШ и свършва света :)

#35 Removed user 01.07.2017 15:15
Purple power puff
99 Posts

Гледай си в купанята пич и не рови там дето не.ти е работа:) ще играя където си искам--това ми го позволява играта и не е нарушение;) нарушение е да имаш повече от 5 СТ;) ти в момента нарушаваш правилата на играта,тоест мамиш,а си тръгнал да ми държиш сметка къде да играя:x :x

#36 Removed user 01.07.2017 15:45
Loko pd
373 Posts

Много сте готини всичките!!

#37 FC RAPID 01.07.2017 16:35
FC RAPID
220 Posts
Since 04.02.2011

Прав си ФК Шумен играта позволява да отпадаш нарочно от ЛШ за да влезеш в КШ.Играта позволява и да имаш повече от 5 СТ Pleven United . Играта позволява и да правиш далавери без да те хванат.Има нещо което не е задължително и играта позволява да не се спазва FAIRPLAY.Една от причините да намаляваме постепенно е липсата нa FAIRPLAY.Как да има нови потребители и стари с желание за игра като правилата и морала не се спазват.Само погледнете колко човека пишем по темата защото ясно се вижда че няма смисъл.Аз се обедих в това.Жалко за конкуренцията която я имаше преди (по старите потребители си спомнят) тя никога няма да е както преди...

#38 Tolbuhin 01.07.2017 23:02
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Много добре казано Рапид,липсата на честна игра от страна на мениджърите,липсата на сурови наказания като затриване или заключване на отборите и липсата на адекватното отношение на админа към оправянето на бъговете води до това западане на играта и за използването на вратички от някои отбори.НЯма ли твърда ръка и ясни правила никога няма да има честност в играта.....Само се погледнете......в тая тема само minior united няма наказателни точки всички други сте се забъркали в ла.ната,а и на всичкото отгоре се изкарвате невинни и се плюете един друг...СРАМОТА:S :S (puke) (puke)

#39 Pleven United 02.07.2017 18:51
Pleven United
136 Posts
Since 25.02.2009

<blockquote><h3>ФК Шумен написа:</h3>Гледай си в купанята пич и не рови там дето не.ти е работа ще играя където си
искам--това ми го позволява играта и не е нарушение нарушение е да имаш повече
от 5 СТ ти в момента нарушаваш правилата на играта,тоест мамиш,а си тръгнал да
ми държиш сметка къде да играя</blockquote>

Всякакво погазване на феърплея е моя работа, защото и аз я играя тази игра. Относно 6-те ми СТ съм писал отдавна. Не съм играл нито един важен мач със 6-те суперталанта и за напред, ще е така. Вземи ми разгледай мачовете, то си има записи. И не защото не мога, а защото не е честно спрямо другите. Нещо, което ТИ отново правиш като ЛЯГАШ, а ЛЯГАШ защото знаеш, че няма да постигнеш нищо в ЛШ, но по този начин прецакваш другите отбори. Нямаш морал и сега го показа отново. И аз всеки път, ще бъда тук за да ти коментирам "феърплея".

#40 Removed user 03.07.2017 08:03
Daredevils
329 Posts

За да няма повече заядливи въпроси за 6 ст играчи продай ми

8.Войнов и вече ще имаш 5 ст (devil) (devil) (devil) (devil) (devil) ]:) ]:) ]:) ]:)